no-img
فایل پرشین

بررسی نقش افراد در میزان چگونگی دچار شدن به افسردگی – فایل پرشین


فایل پرشین

ادامه مطلب

DOC
بررسی نقش افراد در میزان چگونگی  دچار شدن به افسردگی
doc
تیر ۲۹, ۱۳۹۷
حجم فایل: 48کیلوبایت
23,000 ریال
تعداد صفحات:22
23,000 ریال – خرید

بررسی نقش افراد در میزان چگونگی دچار شدن به افسردگی


بررسی نقش افراد در میزان چگونگی
دچار شدن به افسردگی و از بین رفتن آن

مقدمه:
همانطور که میدانیم دوری از افسردگی یکی از مهمترین مواردی است که هر فرد باید در زندگی روزمره خود به آن اهمیت زیادی قائل شود و جایگاه ویژه ای را برای آن در نظر گیرد. حال ممکن است این سئوال به ذهن برسد مگر انسان خود قادر است که افسردگی را از خود برهاند و دور سازد؟ که پاسخ آن بسیار ساده بود و دور از دسترس نیست.
بله هر فرد می تواند با مهیا ساختن موارد و شکل و جهت دادن به کلیه کارهای روزمره آنها را طوری جهت دار نماید که توأم با نشاط و امید برای فرد و مانع از بروز افسردگی در خود گردد.
امروزه چنانچه کار روزانه همراه با اشتیاق باشد و از روی رضایت باشد و فرد با اشتیاق و از روی رضایت کار خود را انجام دهد حداقل چیزی که نصیبش خواهد شد این است که در انتهای کار احساس خستگی و تنفر ندارد. حال فرد باید بتواند در بین کار و در زمان اوقات فراغت خود از زمان طوری استفاده نماید که ایجاد نشاط برای خود مهیا ساخته و روحیه فرد را شاد نماید.
مثلا تفریحات سالم در زمان اوقات فراغت از جمله رفتن به سینما- پارک-پیاده روی یا گوش دادن به موسیقی و تماشای تلویزیون خصوصا برنامه های مهیج و نشاط آور- سرگرمی های دسته جمعی با افراد هم سن و سال از جمله مواردی است که فرد می تواند با استفاده از اوقات فراغت برای خود شادی و نشاط به ارمغان آورده و افسردگی را از خود دور سازد.
معمولا دچار شکست در مواردی باعث افسردگی و فکر دست نیافتن به آرزوها ایجاد چنین معضلی را در بر دارد.درباره نویسنده

همکاری درفروش 1402 نوشته در فایل پرشین دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *