no-img
فایل پرشین

تحقیق درباره درمان گیاهی امراض – فایل پرشین


فایل پرشین

ادامه مطلب

DOC
تحقیق درباره درمان گیاهی امراض
doc
مهر ۲۱, ۱۳۹۷
حجم فایل: 137کیلوبایت
34,000 ریال
تعداد صفحات:26
34,000 ریال – خرید

تحقیق درباره درمان گیاهی امراض


پروژه شناسایی ساختار ژنتیکی بدن انسان که برای سالهای متمادی تحت بررسی قرار دارد، بیانگر تلاشهایی است که برای نشان دادن ساختار کلی ژنتیکی انسان صورت گرفته است . محققین ادعا می کنند ژنی را که باعث ایجاد برخی از اختلالات در بدن انسان می باشد شناسایی کرده اند. اختلالاتی از قبیل تصلب بافتها ودیگر اشکالات ژنتیکی که اخیرا مشاهده شده اند. آیا این امر آن قدر مهم و مخاطره آمیز است که تمامی متخصصین از آن دفاع می کنند و یا این که فقط یک اصطلاح مبالغه آمیز مربوط به غرور و گستاخی می باشد، تعهد سنگینی که ممکن است مشکلات و عواقب بسیار بد و غیر قابل پیش بینی برای سلامتی و امنیت انسان داشته باشد . قطعا نتیجه این سوء تفاهم این است که ایجاد ساختار وتوسعه ژنتیکی انسان منجر به استفاده ماهرانه از این علم خواهد شد که ابتدا این خود ادعای آشکار متخصصین علم ژنتیک می باشد
قصد و نیت محققین هر چه که باشد موسسات بهداشتی ، درمانی ، صنعتی که هر کدام به نحوی تحت تاثیر قدرت و جنبه های مالی این قضیه می باشند، با توافق آشکار جامعه پزشکان ، شرکتهای دارویی ، بیمه و دیگر افراد ذینفع به تحقق این امر کمک شایانی خواهند نمود.نتیجه این کار باعث بهبود اوضاع در جامعه خواهد شد چرا که افراد از کنترل سلامتی خود صرفنظر می کنند و هرکسی از زن باردار گرفته تا دیگران به عنوان فردی مریض تحت کنترل ونظر شرکتهای صنعتی – درمانی خواهد بود.
اما رابطه این مسائل با داروهایی گیاهی چگونه است؟ درمانهای طبیعی همانند درمانهای گیاهی ، توصیفی است از دیدگاه فلسفی در مورد طبیعت . این دیدگاه نشانگر هماهنگی و تعادل یکپارچه و جهانیست . لازم به ذکر است که دراین میان نواحی نیز به چشم می خورد که باعث بروز بیماری می شوند .
بر خلاف برخی نظریه، هدف از گیاه درمانی استفاده از یک درمان تکنولوژیکی برای بیماریها نیست ، بلکه استفاده از homoeostasis برای درمان بیماریهاست.
براساس نظریات دکتر جی سی لاپاز ۹۰ درصد از بیماریهای سطحی و مزمن از طریق داروهای گیاهی درمان می شوند . بنابراین با توجه به این امر دیدگاه جدید و وسیعی در علوم بوجود می آید و هر کسی که در این راه موفق باشد در حقیقت به بشریت خدمت کرده و در جلوگیری از ابتلا به بیماری سهم بسزایی خواهد داشت.

عز الدین حسین مشاور علوم تغذیه، متبحر در شناسایی و کنترل نارسایی های ناشی از کمبود ید و مدیر عامل بخش تولید نمک ید دار می باشد. همچنین وی عضو فعال گروه ICC IDD و مشاور موسسه های بین المللی و برخی کشورهای خاص می باشد . در گذشته نیز وی نماینده رسمی و پزشکی گروهها و شرکتهای داروسازی صنعتی بود و در زمینه داروها ودرمانهای گیاهی نیز فعالیتها وتحقیقاتی انجام داده است.درباره نویسنده

همکاری درفروش 1327 نوشته در فایل پرشین دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *