no-img
فایل پرشین

توصیه‌هایی برای پرورش گیاهان آپارتمانی – فایل پرشین


فایل پرشین
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

DOC
توصیه‌هایی برای پرورش گیاهان آپارتمانی
doc
آبان ۱۳, ۱۳۹۷
حجم فایل: 78کیلوبایت
27,000 ریال
تعداد صفحات:12
27,000 ریال – خرید

توصیه‌هایی برای پرورش گیاهان آپارتمانی


در یک خانه سبز زندگی کنید
اگر از زندگی در محیط‌های آلوده و پرسروصدای شهری خسته شده‌اید و کمی به آرامش نیاز دارید، حضور در طبیعت برای شما درست مثل یک قرص آرام‌بخش عمل می‌کند. کافی است هفته‌ای یک بار به یک محیط طبیعی قدم بگذارید و تعدادی گل‌و‌گیاه زیبا و با طراوت ببینید تا در طول هفته سرحال و شاداب‌تر باشید.

اما اگر دغدغه‌ها، گرفتاری‌ها و مشکلات زندگی مجالی برایتان باقی نگذاشته، بهترین راه این است که بخشی از طبیعت را به محیط زیست خود وارد کنید. این محیط جایی نیست جز آپارتمان شما. زندگی در یک فضای سرسبز، مطبوع‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. ضمن اینکه نگهداری از برخی گیاهان آپارتمانی بسیار ساده و کم‌هزینه است و پس از مدتی شادابی و سرزندگی خاصی را برایتان ایجاد می‌کند. در واقع گیاهان آپارتمانی روز‌به‌روز جلوی چشم شما رشد می‌کنند و دیدن مراحل بزرگ شدن گیاهانی که با دست خودتان کاشته‌اید، بسیار لذت‌بخش است. بنابراین در صورتی که می‌خواهید منزلتان را با تعدادی گل‌و‌گیاه زیبا، سرزنده و جذاب‌تر کنید، ادامه این مطلب را بخوانید:
قبل از اینکه به خرید بروید
شاید شما جزو افرادی هستید که برای اولین بار تصمیم گرفته‌اید چند گیاه آپارتمانی داشته باشید. در این صورت بهتر است که ابتدا گیاهانی را انتخاب کنید که نگهداری از آنها آسان‌تر است و زود رشد می‌کنند. در نتیجه اشتیاق شما برای هرچه سرسبزتر کردن منزلتان دو چندان می‌شود. نکته دیگر اینکه قبل از خرید باید میزان نور منزلتان را بسنجید و تصمیم بگیرید که می‌خواهید گلدانتان را در کدام بخش از آپارتمان قرار دهید. باید بدانید که فضای شما برای نگهداری از گیاهان چقدر وسعت دارد و بهترین مکان برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی در منزل شما کجا است. خلاصه اینکه قبل از اینکه گیاه را به خانه بیاورید، درباره شرایط نگهداری آن خوب فکر کنید و با عجله تصمیم نگیرید.برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *